Кошик
Товарів 0 Сума 0 грн

Категорії товарів


Відгуки

Людмила
21.02.2017

Спасибо. Отличный магазин. Цены супер. Доставка быстро. Рекомендую. Заказала набор для вышивания бисером. Пришол быстро. Набор хорошый и качественый. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Людмила
11.02.2017

Хорошый магазин и приятные цены. Есть что выбрать. Надеюсь и товар доставляют быстро и красиво. Свой товар уже жду и не дождусь:)


Ми в Соцмережах

Наші партнери

Про нас

Радо вітаємо Вас в світі вишивки.

З покон віку наші бабусі, матері намагалися втілити свої прагненя у вишивці. В накраші моменти свого життя вишивальниці України передавали свої відчуття через вишивку чудових, надзвичайних визирунків. Майже в кожної українки, як оберіг, зберігається свій семейний талісман: скатертина, рушник, серветка вишита чарівними руками предків. Сьогодні ми пропонуємо і Вам продовжити цю чарівну традицію поколінь - залишити в своїй родині надзвичайний слід своєї душі.... А який саме вибирати Вам...

До Вашої уваги пропонуємо неперевершені заготовки для вишивки бісером та нитками: блузок, платтів, спідниць - для чарівних жінок та грайливих дівчаток; сорочок та вставок для мужніх чоловіків та маленьких козаків..

Адже українська вишивка вже не одне століття є відомою не тільки в Україні, але й далеко за її межами. Та й у інших країнах вишивка є вельми популярною.

За допомогою символів, елементів вишивки наші предки виражали своє ставлення до оточуючого життя. Кожен візерунок, орнамент, колір несли якийсь певний зміст. Спочатку вишиті вироби носили функцію оберегу, пізніше їх стали використовувати і просто, як прикрасу для оселі, одягу.

Вишита сорочка стала незамінним атрибутом для кожного українця. В наш час для носіння вишиванки немає жодних вікових обмежень: її одягають усі – від немовлят до людей похилого віку. Існує безліч видів вишитих сорочок: від буденної офісної вишиванки до святкового витвору мистецтва. На сьогоднішній день одягати вишиванку – це не лише данина українським традиціям, це також дуже модно і сучасно.

«Зіркова вишивка» пропонуэ Вам схеми вишивки бісером для створення оригінальних картин, ікон, а також схеми вишивки жіночого та чоловічого одягу.

Для Вашої уваги картини для вишивки бісером/нитками. Найрізноманітніший вибір сюжетів: пейзажі, квіти, птахи, тварини, метелики, міста, люди, картини відомих художників та багато іншого.

Найбільший оберіг для Родини і Людини завжди була Ікона. Ікона вишита люблячими, рідними руками завжди цінувалась та передавалась з покоління до покоління. Вибрати оберіг для рідних і близьких на щастя на долю пропонуємо саме зараз.

До Вашої уваги неперевершені Ікони: загальні, іменні. Великий вибір картин на релігійну тематику, молитв та образів. 

Неперевершені набори для вишивання нитками ми підібрали спецально для Вас. До набору входить канва з нанесеним малюнком, нитки та голка. Вам потрібно тільки натиснути кнопку "ЗАМОВИТИ" і ми швидко доставимо Набір вибраним Вами способом.

Надзвичайно оригінальні сумочки та клатчі пропонуємо до Вашої уваги. Номери клатчів відповідають номерам жіночих блузок-вишиванок  фірми "Барвиста вишиванка".  Клатч стане чудовим доповнення до будь- якого одяку та зробить Вас неперевершеною. Подарунок у вигляді клатча залишить незабутні враження та приємні спогади на довгі роки... Приємних покупок!!!

 

Відгуки:

Людмила

21.02.2017

Спасибо. Отличный магазин. Цены супер. Доставка быстро. Рекомендую. Заказала набор для вышивания бисером. Пришол быстро. Набор хорошый и качественый. РЕКОМЕНДУЮ!!!

Людмила

11.02.2017

Хорошый магазин и приятные цены. Есть что выбрать. Надеюсь и товар доставляют быстро и красиво. Свой товар уже жду и не дождусь:)

Переглянути всі відгуки ⇒
І'мя:
E-Mail:
Відгук: